«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи може підприємець-єдинник здійснювати діяльність не за місцем своєї реєстрації

Кількість переглядів4639

ЧИ МОЖЕ ПІДПРИЄМЕЦЬ-ЄДИННИК ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ НЕ ЗА МІСЦЕМ СВОЄЇ РЕЄСТРАЦІЇ
Я зареєстрована як підприємець-єдинник у м. Києві. Протягом літнього періоду хотіла б здійснювати свою торговельну діяльність у Криму. Чи можливо це? Чи потрібно переоформлювати торговий патент?
Відповідь
Підприємець-єдинник може здійснювати торговельну діяльність в іншій області, а не лише в тій, де він зареєстрований підприємцем. Для цього не потрібно отримувати нові документи (у тому числі торговий патент на підставі пп. «є» п. 1 ч. 1 підрозділу 8 р. XX Податкового кодексу України).
Зверніть увагу: при торгівлі товарами потрібно мати документи, що підтверджують їхнє походження, якість, а для окремих груп товарів — їхню обов'язкову сертифікацію (п.п. 17, 18 Порядку здійснення торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою КМУ від 15.06.06 р. № 833).
 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 31.05.2011

Рубрики:

»  Торгівля

»  Приватне підприємництво

»  Патентування й ліцензування

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу