«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи може приватний підприємець працювати на фіксованому податку після 01.01.11 р.

Кількість переглядів2740

ЧИ МОЖЕ ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ ПРАЦЮВАТИ НА ФІКСОВАНОМУ ПОДАТКУ ПІСЛЯ 01.01.11 р.
Після реєстрації приватним підприємцем я планую здійснювати роздрібну торгівлю одягом на ринку. Чи можу я після 01.01.11 р. здійснювати цю діяльність на умовах сплати фіксованого податку?
Відповідь
Так, безумовно, можете. Пункт 1 підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу України залишив за підприємцями право обкладати доходи від торгівлі на ринку фіксованим розміром податку на доходи фізосіб. Порядок сплати цього податку, як і колись, регулюють положення Декрету КМУ «Про прибутковий податок з громадян» від 26.12.92 р. № 13-92 та Інструкції про оподаткування доходів фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю, затвердженої наказом ГДПІУ від 21.04.93 р. № 12.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 27.05.2011

Рубрики:

»  Податок з доходів фізосіб

»  Приватне підприємництво

»  Торгівля

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу