«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Юрособа-єдинник здає власні приміщення в оренду фізичним та юридичним особам: чи треба сплачувати водний збір

Кількість переглядів3755

ЮРОСОБА-ЄДИННИК ЗДАЄ ВЛАСНІ ПРИМІЩЕННЯ В ОРЕНДУ ФІЗИЧНИМ ТА ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ: ЧИ ТРЕБА СПЛАЧУВАТИ ВОДНИЙ ЗБІР
Наше підприємство, платник єдиного податку, здає власні приміщення в оренду фізичним та юридичним особам. Чи повинні ми сплачувати водний збір?
Відповідь
Ні, підприємства-єдинники, згідно зі ст. 6 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприєництва» від 03.07.98 р. №727/98, звільнені від сплати водного збору.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.05.2011

Рубрики:

»  Ресурсні платежі

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу