«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Адреса в податковій накладній: у якій послідовності зазначати адресні дані

Кількість переглядів2933

АДРЕСА В ПОДАТКОВІЙ НАКЛАДНІЙ: У ЯКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ ЗАЗНАЧАТИ АДРЕСНІ ДАНІ
У якій послідовності треба вказувати адресні дані при зазначенні адреси в податковій накладній?
Відповідь
У публікації в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 37 за 2011 р., нашою метою було звернути увагу читачів на необхідність зазначати всі складові місцезнаходження в податковій накладній.
У п. 27 Пам'ятки про адміністративні процедури виписуваня, видачі й отримання податкових накладних (додаток до листа ДПАУ від 06.04. 11 р.
№ 9497/7/16-1517) контролери повідомили про формат заповнення адреси в податковій накладній. При цьому вони використовували таку послідовність: «вулиця, будинок, населений пункт, район, область, поштовий індекс», застосовувану при оформленні поштових відправлень (пп. 2 п. 42 Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою КМУ від 05.03.09 р. № 270). Однак, як випливає з названих Правил, така послідовність використовується саме при адресації поштових відправлень і поштових переказів.
Водночас бланк реєстраційної заяви платника податку на додану вартість (форма № 1-ПДВ) (додаток 1 до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПАУ від 22.12.10 р.
№ 978) свідчить про інший загальноприйнятий формат зазначення місцезнаходження платника податків: «індекс, область, район, населений пункт, вулиця, будинок». Така сама послідовність використовується в заповнюваних на підставі заяви свідоцтвах платників ПДВ, відомості з яких застосовуються й при формуванні податкових накладних. Окрім того, аналогічний порядок зазначення місцезнаходження застосовують у реєстраційній картці на проведення державної реєстрації юридичної особи, створеної шляхом заснування нової юридичної особи (форма № 1), і реєстраційній картці на проведення державної реєстрації фізичної особи –– підприємця (форма № 10) (затверджені наказом Держкомпідприємництва України від 20.04.07 р. № 54).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 19.05.2011

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу