«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Хто робить запис про проходження практики в трудовій книжці?

Кількість переглядів7135

Хто робить запис про проходження практики в трудовій книжці?

Наше підприємство згідно з договором із професійно-технічним училищем прийняло учнів на виробничу практику. Підкажіть, будь ласка, чи повинні ми вносити запис про практику до їхніх трудових книжок?

 

Відповідь

Ні, вам цього робити не потрібно.

Річ у тім, що запис про проходження виробничої практики вносить не підприємство — база практики, а навчальний заклад, який направив практикантів.  Такий запис навчальний заклад уносить на підставі довідки, яку практиканту видає після закінчення практики підприємство. Це чітко визначено в п. 2.16  Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Мінпраці України, Мін’юсту України та Мінсоцзахисту населення України від 29.07.93 р. № 58.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 07.06.2016

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу