«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи може заступник директора бюджетної установи стати головбухом за сумісництвом

Кількість переглядів4578

Чи може заступник директора бюджетної установи стати головбухом за сумісництвом
Працюю заступником директора з економічних питань у бюджетній установі. Підкажіть, чи можу я за сумісництвом працювати головбухом у приватній фірмі?
Відповідь


Вважаємо, обіймаючи посаду заступника керівника бюджетної установи, Ви не можете за сумісництвом працювати головбухом приватної фірми. Чинне законодавство забороняє керівникам державних установ та організацій, їхнім заступникам і керівникам структурних підрозділів працювати за сумісництвом.

 

Табу на таку діяльність накладають п. 4 постанови КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.93 р. № 245 та п. 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого спільним наказом Мінпраці України, Мін’юсту України та Мінфіну України від 28.06.93 р. № 43. Як стверджує Мінсоцполітики України в листі від 16.09.10 р. № 294/13/116-10, заборона на сумісництво стосується працівників як державних, так і комунальних установ.


Обмеження на роботу за сумісництвом стосується обох категорій працівників:
— працівників, основне місце роботи яких — держустанова, незалежно від того, на державне чи недержавне підприємство вони працевлаштовуються за сумісництвом;
— працівників, які влаштовуються на роботу за сумісництвом в держустанову, незалежно від того, державне чи недержавне підприємство є основним місцем роботи (див. лист Мінсоцполітики України від 25.06.11 р. № 510/13/84-11).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 05.02.2016

Рубрики:

»  Бюджетні установи

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу