«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи вважатимуть фіндопомогу від резидента контрольованою операцією

Кількість переглядів4054

Чи вважатимуть фіндопомогу від резидента контрольованою операцією
Підприємство з річним обігом 200 млн грн отримало від фізичної особи — резидента фіндопомогу в сумі 8 млн грн. Чи вважатимуть таку допомогу контрольованою операцією?
Відповідь

Згідно з п. 39.2 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) контрольованими операціями є:
— господарські операції, що впливають на об'єкт оподаткування сторін (сторони) таких операцій, які здійснюють платники податків із пов'язаними особами — нерезидентами (пп. 39.2.1.1 ПКУ);
— зовнішньоекономічні господарські операції з продажу товарів через комісіонерів-нерезидентів (пп. 39.2.1.1 ПКУ);
— господарські операції, що впливають на об’єкт оподаткування платника податку, одним із яких є нерезидент, зареєстрований у державі (на території), яку включено до переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України (пп. 39.2.1.2 ПКУ).


Оскільки контрагентом є резидент, з огляду на викладене вище ваші операції в описаній ситуації не вважатимуть контрольованими.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.01.2016

Рубрики:

»  Податок на прибуток

»  Перевірки на підприємстві

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу