«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Запровадження неповного робочого часу для працівників підприємства: чи потрібні зміни до штатного розпису

Кількість переглядів3264

ЗАПРОВАДЖЕННЯ НЕПОВНОГО РОБОЧОГО ЧАСУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА: ЧИ ПОТРІБНІ ЗМІНИ ДО ШТАТНОГО РОЗПИСУ
Які зміни до штатного розпису підприємства й, зокрема, до його графи «Кількість штатних посад» необхідно внести у зв’язку із запровадженням неповного робочого часу для працівників?
Відповідь
Як ми зрозуміли із запитання, у зв'язку з установленням працівникам неповного робочого часу ви не змінювали організаційної структури підприємства (тобто кількості штатних посад) і, відповідно, не оформлювали їх переведення на 0,5, 0,75 ставки й т.д.
У такому випадку до штатного розпису ніяких змін вносити не потрібно, у т.ч. до графи «Кількість штатних посад». Наприклад, незважаючи на те що директора переведено на неповний робочий час, а в штатному розписі щодо цієї посади була одна штатна одиниця, одна штатна одиниця в ньому й залишиться.
Про складання та внесення змін до штатного розпису ви можете прочитати в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 53 за 2005 р., стор. 18, та № 41 за 2011 р., стор. 54.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 13.05.2011

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу