«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Послуги з харчування дітей у приватному загальноосвітньому навчальному закладі: чи є пільга з пдв

Кількість переглядів2065

ПОСЛУГИ З ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ У ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ: ЧИ Є ПІЛЬГА З ПДВ
Наша гімназія є загальноосвітнім навчальним закладом приватної форми власності. Чи можемо ми користуватися пільгою пп. «г» пп. 197.1.7 Податкового кодексу України та не обкладати ПДВ послуги з харчування дітей?
Відповідь
Відповідно до пп. «г» пп. 197.1.7 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) звільнено від оподаткування харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров'я.
Згідно з ч. 1 ст. 10 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.99 р. № 651-XIV (далі — Закон № 651) загальноосвітній навчальний заклад є юридичною особою. За своїми організаційно-правовими формами загальноосвітні навчальні заклади можуть бути державної, комунальної та приватної форм власності.
За ч. 1 ст. 9 Закону № 651 до загальноосвітніх навчальних закладів належить, зокрема, гімназія (гімназія-інтернат) — навчальний заклад II—III ступенів із поглибленим вивченням окремих предметів відповідно до профілю.
Таким чином, уважаємо: харчування дітей у гімназії приватної форми власності також має право на звільнення від обкладення ПДВ відповідно до пп. «г» пп. 197.1.7 ПКУ.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 13.05.2011

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу