«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Будівельні роботи та послуги: коли потрібен рро

Кількість переглядів3688

Будівельні роботи та послуги: коли потрібен РРО
Будівельна організація виконує будівельні роботи, займається виробництвом виробів з бетону, здійснює торгівлю продукцією власного виробництва та надає послуги з перевезення бетонних сумішей. Чи потрібен нам РРО?
Відповідь
Для відповіді треба звернутися до п. 1 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО). Звідти дізнаємося, що РРО та розрахункові книжки дозволено не застосовувати підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності (крім тих, хто займається торгівлею та громадським харчуванням) при торгівлі продукцією власного виробництва, у разі проведення розрахунків у касах з оформленням ПКО та ВКО та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. До речі, зразки оформлення ПКО та ВКО до Вашої уваги в додатку до газети «Все про бухгалтерський облік» № 55 за 2014 р., стор. 45 на сайті dodatok.vobu.com.ua. Тобто продукцію власного виробництва дозволено продавати за готівку без РРО. Чого не скажеш про роботи та послуги.
Для них п. 1 ст. 9 Закону про РРО подібного привілею не висуває. Тож, приймаючи готівку за надані послуги (роботи), зокрема, послуги з перевезення бетонних сумішей, слід обзавестися касовим апаратом.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 06.08.2015

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Будівництво

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу