«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Яку дату одержання розрахунку коригування до пн зазначати в графі 7 таблиць додатка д1 до декларації з пдв

Кількість переглядів3940

Яку дату одержання розрахунку коригування до ПН зазначати в графі 7 таблиць додатка Д1 до декларації з ПДВ
Заповнюючи графу 7 таблиць 1, 2 і 3 додатка Д1 до декларації з ПДВ, яку дату одержання отримувачем (покупцем) розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі — ПН) потрібно зазначати?
Відповідь

У графі 7* таблиць 1, 2 і 3 додатка Д1 до декларації з ПДВ потрібно зазначати дату одержання розрахунку коригування тим контрагентом, який має одержати розрахунок після його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН). Це підтверджують і фіскали в категорії 101.07 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Яку саме дату зазначати в цій графі ПДВ-звітності — залежить від того, хто реєструє розрахунок коригування в ЄРПН.

_____________________________

*«Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної/ Бухгалтерська довідка. Дата отримання отримувачем (покупцем)».


1. Розрахунок коригування реєструє продавець, якщо сума компенсації вартості товарів (послуг) збільшується або не змінюється (п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.10 р. № 1246). Отже, при збільшенні суми компенсації в графі 7 таблиць 1, 2 і 3 додатка Д1 фіксують дату одержання покупцем розрахунку коригування, зареєстрованого в ЄРПН.


Для продавця підтвердженням прийняття розрахунку коригування в ЄРПН є квитанція в електронному вигляді в текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня (п. 201.10 Податкового Кодексу України).


2. Розрахунок коригування реєструє покупець, якщо сума компенсації зменшується. Тож до цієї графи таблиць додатка Д1 вписують дату одержання розрахунку коригування продавцем.
Для одержання зареєстрованого покупцем розрахунку коригування продавець надсилає запит до ЄРПН і одержує сам розрахунок та повідомлення про його реєстрацію. Дата реєстрації розрахунку покупцем відповідає даті його одержання продавцем.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.06.2015

Рубрики:

»  ПДВ

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу