«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як заповнити номенклатуру у підсумковій пн

Кількість переглядів3796

Як заповнити номенклатуру у підсумковій ПН
Запитання: Наше підприємство належить до суб'єктів ресторанного господарювання. Як правильно заповнити графу «Номенклатура товарів/послуг» податкової накладної за щоденними підсумками?
Відповідь
Нормативними актами не передбачено особливостей заповнення  табличної частини податкової накладної (далі — ПН) за результатами дня, зокрема її графи «Номенклатура товарів/послуг продавця».
Тому за загальною вимогою в ній необхідно вказувати повну номенклатуру проданих товарів, у Вашому випадку — страв та напоїв.
Утім, вважаємо, що в даній графі можна робити запис одним рядком, який відображає загальну вартість проданих товарів, та прописувати «Товари в асортименті» (незалежно від виду діяльності платника податків). Детальніше про це ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 18 за 2015 р. на стор. 26.
Підкреслимо, що при постачанні підакцизних та імпортованих товарів фіскали вимагають, аби в графі 4 ПН вказували їх коди УКТ ЗЕД. При цьому в платника податків є можливість згрупувати продані товари за групами, що відповідають певному коду УКТ ЗЕД (категорія 101.19 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 05.05.2015

Рубрики:

»  ПДВ

»  Готель, ресторан, кафе (ГоРеКа)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу