«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Розрахунок особистою банківською карткою за послуги готелю у відрядженні

Кількість переглядів5389

Розрахунок особистою банківською карткою за послуги готелю у відрядженні
Працівники нашого підприємства, перебуваючи у відрядженні, розрахувалися за послуги банківською карткою, хоча аванс на поїздку вони одержали готівкою з каси. Чи правомірні їх дії?
Відповідь
Відразу скажемо, така ситуація неправомірна. Справа в тому, що заборонено використовувати особисті банківські платіжні картки для проведення операцій, пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності (п. 7.7 Інструкції про порядок відкриття, використання й закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління НБУ від 12.11.03 р. № 492). Тому попередьте співробітників, щоб вони попередньо знімали гроші з картки, а вже потім здійснювали розрахунки. Подробиці читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 42-43 за 2014 р., стор. 20—21.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 05.05.2015

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Відрядження

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу