«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи утримувати аліменти із середнього заробітку мобілізованого

Кількість переглядів5246

Чи утримувати аліменти із середнього заробітку мобілізованого

Чи потрібно утримувати із компенсації середнього заробітку мобілізованого працівника аліменти?

Відповідь

Так, із суми середнього заробітку мобілізованого працівника аліменти утримують.


Адже в пп. 6 п. 1 Переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затвердженого постановою КМУ від 26.02.93 р. № 146, чітко зазначено: утримання аліментів здійснюють із заробітної плати, яка зберігається під час виконання державних і громадських обов'язків, та в інших випадках збереження середньої заробітної плати.

 

Як правильно утримати аліменти на дітей, підкаже газета «Все про бухгалтерський облік» № 25 за 2015 р., стор. 7.

 

 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.03.2015

Рубрики:

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу