«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » працівниця повертається з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років: чи треба їй писати заяву про дозвіл вийти на роботу

Кількість переглядів12614

ПРАЦІВНИЦЯ ПОВЕРТАЄТЬСЯ З ВІДПУСТКИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО 3-Х РОКІВ: ЧИ ТРЕБА ЇЙ ПИСАТИ ЗАЯВУ ПРО ДОЗВІЛ ВИЙТИ НА РОБОТУ
Чи повинна працівниця, яка повертається з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, писати заяву з проханням дозволити їй вийти на роботу?
Відповідь
Ні, працівниці, яка повертається на роботу з відпустки по догляду за дитиною до трьох років, писати заяву з проханням дозволити вихід на роботу не треба. Адже чинне законодавство цього не вимагає, а співробітниця перебуває у відпустці протягом періоду, визначеного наказом про надання відпустки по догляду за дитиною до трьох років. Тому після її закінчення вона може повернутися до виконання посадових обов'язків без будь-яких заяв.
Водночас, якщо вона бажає перервати відпустку по догляду за дитиною достроково, то без заяви не обійтися. Таку заяву пишуть у довільній формі.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 11.05.2011

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

»  Відпустки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу