«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як бюджетнику оплачувати мобільний зв'язок

Кількість переглядів5426

Як бюджетнику оплачувати мобільний зв'язок
Підкажіть, будь ласка, чи може бюджетна установа оплачувати послуги мобільного зв'язку у світлі заходів з економії бюджетних коштів, передбачених постановою КМУ від 01.03.14 р. № 65?
Відповідь
Газета «Все про бухгалтерський облік» неодноразово зверталася до Мінфіну України щодо шляхів вирішення бюджетними установами завдань з урахуванням обмежень, прописаних у Заходах щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою КМУ від 01.03.14 р. № 65 (далі — Заходи економії).
Ще зовсім нещодавно п. 4 Заходів економії справді забороняв оплату послуг мобільного зв’язку. Однак з ухваленням КМУ постанови «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65» від 13.08.14 р. № 339 цю заборону пом’якшили. Віднині бюджетники можуть оплачувати мобільний зв’язок за рахунок надходжень спецфонду кошторису, отриманих як гранти, міжнародна технічна допомога, благодійні внески.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.11.2014

Рубрики:

»  Інші питання

»  Бюджетні установи

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу