«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Донараховані штрафні санкції під час перевірки не відображаються у декларації

Кількість переглядів4628

Донараховані штрафні санкції під час перевірки не відображаються у декларації
Чи відображаються у податковій звітності грошове зобов'язання та штрафні (фінансові) санкції, донараховані контролерами за результатами документальної перевірки за попередні звітні (податкові) періоди?
Відповідь

У випадку донарахування податкових зобов'язань та штрафних (фінансових) санкцій контролюючими органами за результатами документальної перевірки або камеральної перевірки такі донарахування не відображаються платником податку в декларації (розрахунку).

 

Коригування звітності проводиться у разі, коли за результатами перевірки контролюючий орган зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми ПДВ. Податківці у такому випадку надсилають (вручають) платнику податків податкове повідомлення-рішення.


Що стосується грошових зобов'язань та штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих контролюючим органом за результатами документальної перевірки, то вони визначаються шляхом направлення платникам податків податкових повідомлень-рішень у порядку, визначеному ПКУ.

 

При цьому ПКУ передбачає порядок узгодження сум грошових зобов'язань та штрафних (фінансових) санкцій, визначених у таких податкових повідомленнях-рішеннях, та їх сплату без необхідності попереднього внесення змін до податкової звітності.


Електронна перевірка: Міндоходів роз'яснює нюанси 

 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 17.11.2014

Рубрики:

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу