«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи повинен платник фсп сплачувати екоподаток

Кількість переглядів4588

Чи повинен платник ФСП сплачувати екоподаток
Чи повинен платник фіксованого сільськогосподарського податку сплачувати екологічний податок?
Відповідь

 

Платники фіксованого сільськогосподарського податку не платять (п. 307.1 ПКУ):
а) податок на прибуток підприємств;


б) земподаток (крім земподатку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського товаровиробництва);


в) збір за спеціальне використання води;


г) збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (у частині провадження торговельної діяльності).


Як бачимо, екологічного податку в цьому переліку немає, а тому платники фіксованого сільськогосподарського податку мають його сплачувати.


ЕКОПОДАТОК: ХТО, ЗА ЩО І СКІЛЬКИ ПЛАТИТЬ 


ЧИ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТОК ЗА ЛЮМІНІСЦЕНТНІ ЛАМПИ 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 23.10.2014

Рубрики:

»  Екоподаток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу