«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Отримав або втратив печатку підприємства: чи зізнаватися фіскалам

Кількість переглядів5637

Отримав або втратив печатку підприємства: чи зізнаватися фіскалам
Підкажіть, чи повідомляти податкову про втрату печатки підприємства?
Відповідь

 

Нормативно-правові акти з питань оподаткування не зобов'язують платника податків повідомляти податковим органам про отримання або знищення печатки.


Якщо печатка все ж є, то не варто забувати її використовувати. Адже форми документів, які подаються до органу ДФС (заяви, повідомлення, податкові декларації тощо), передбачають засвідчення підпису платника податків - фізособи або посадової особи - юрособи печаткою (п.48.3 ПКУ).


Нагадаємо: фізособи-підприємці рішення про отримання печатки приймають самостійно залежно від специфіки їх діяльності.


Печатка філії на договорі: чи припустимо, читайте матеріал в № 47  газети "Все про бухгалтерський облік".


Коли підприємцю необхідна печатка? Відповідь на це запитання знайдете в  № 47  газети "Все про бухгалтерський облік".

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.10.2014

Рубрики:

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу