«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Податковий режим у вез «крим»: ключові моменти

Кількість переглядів4623

Податковий режим у ВЕЗ «Крим»: ключові моменти
Які особливості справляння податків і зборів на території ВЕЗ «Крим»?
Відповідь

27.09.14 р. набув чинності Закон України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.14 р. № 1636-VII (далі - Закон № 1636-VII).  

Зокрема, Закон № 1636-VII передбачає таке:

1. На території ВЕЗ «Крим» не справлятимуть загальнодержавні податки і збори, визначені ст. 9 ПКУ, та збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

2. Фіз- та юрособи (відокремлені підрозділи) з податковою адресою на території ВЕЗ «Крим» для цілей оподаткування прирівнюються до нерезидентів. У свою чергу, фіз- та юрособи (відокремлені підрозділи) з податковою адресою на іншій території України для цілей оподаткування прирівнюються до резидентів.

3. Фізособи, які мають житлову нерухомість на території ВЕЗ «Крим», зобов'язані її задекларувати. При цьому площа кримської нерухомості включається до визначення загальної бази обкладення податком на нерухомість.

4. Будь-які доходи з джерелом їх походження з території ВЕЗ «Крим», одержані резидентами, оподатковують за правилами, встановленими для іноземних доходів. У той же час будь-які доходи, які нараховують (виплачують) на користь «кримчан», оподатковують за правилами, встановленими для їх виплати (репатріації) за кордон.

Нагадаємо, що про особливості оподаткування, роботи, торгівлі з ВЕЗ «Крим» ми писали у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 92 за 2014 рік, стор. 27.  

Роз'яснення державної фіскальної служби України «Запровадження вільної економічної зони «Крим» від 13.10.14 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 16.10.2014

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу