«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Працівник єдинника йде в декрет: як бути з єдиним внеском

Кількість переглядів2815

ПРАЦІВНИК ЄДИННИКА ЙДЕ В ДЕКРЕТ: ЯК БУТИ З ЄДИНИМ ВНЕСКОМ
Я – приватний підприємець, платник єдиного податку. Мій найманний працівник йде в декретну відпустку. Як сплачувати єдиний соціальний внесок у даному випадку?
Відповідь
Відповідно до п. 1 ст. 7 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” від 08.07.10 р. № 2464-VI єдиний внесок нараховується на суму нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами. Оскільки працівник, який перебуває в декретній відпустці, зазвичай не отримує зарплатних виплат або виплат за цивільно-правовими договорами, то база для нарахування єдиного внеску відсутня. Тобто в цьому випадку єдиний внесок не нараховують і не сплачують.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 06.05.2011

Рубрики:

»  ЄСВ та соціальне страхування

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу