«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Фізособа самостійно сплатила пдфо при продажу землі юрособі: що робити останньому

Кількість переглядів3998

Фізособа самостійно сплатила ПДФО при продажу землі юрособі: що робити останньому
Чи необхідно юрособі сплачувати ПДФО у разі укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки з фізособою, якщо та самостійно сплатила суму податку до моменту нотаріального посвідчення договору?
Відповідь
Якщо громадянин самостійно сплатив ПДФО до моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки юрособі, це не звільняє останнього від зобов’язань перед держбюджетом. А все тому, що в цьому випадку юрособа — податковий агент платника податку (продавця) (п. 172.7 ПКУ), а тому зобов’язання щодо нарахування, утримання та сплати до бюджету податку з доходів, отриманих фізособою від продажу земділянки залишаються за юрособою.

Матеріал про те, яку відповідальність несе підприємець за несплату авансових платежів із ПДФО, читайте в № 21 газети “Все про бухгалтерський облік” за 2013 р. А щодо обкладення ПДФО лікарняних, отриманих платником єдиного податку, може почитати в № 17 газети “Все про бухгалтерський облік” за 2014 р.

Інформація за даними Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу http://zir.minrd.gov.ua

У відповіді враховано норми законодавства станом на 09.10.2014

Рубрики:

»  Податок з доходів фізосіб

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу