«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Видача дипломів та заліковок вишами: оподатковувати чи ні

Кількість переглядів3811

Видача дипломів та заліковок вишами: оподатковувати чи ні
Чи оподатковують операції з видачі дипломів та залікових книжок навчальними закладами, що мають ліцензію на проведення освітньої діяльності?
Відповідь

Фіскали зазначили: видача дипломів та залікових книжок не розглядається як окремі операції з постачання, а є складовою послуг з освітньої діяльності. Адже відповідно до ст. 27 Закону України  «Про освіту» від 23.05.91 р. № 1060-XII, випускникові державного чи іншого акредитованого (атестованого) навчального закладу видається відповідний документ про освіту встановленого зразка. А тому такі послуги звільняються від оподаткування (у тому числі ПДВ). Це прямо передбачено пп. 197.1.2 ПКУ. Головна умова - навчальний заклад мусить мати ліцензію на постачання таких послуг від МОН.

Практична реалізація Закону «Про вищу освіту».

Інформація за даними Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу: http://zir.minrd.gov.ua

У відповіді враховано норми законодавства станом на 08.10.2014

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу