«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Вода одна, джерела два: обчислюємо спецводозбір та заповнюємо декларацію

Кількість переглядів3735

Вода одна, джерела два: обчислюємо спецводозбір та заповнюємо декларацію
Як обчислювати збір за спецводокористування та заповняти декларації зі збору у разі використання води з двох джерел водопостачання, на одному з яких встановлено вимірювальний прилад (лічильник), на другому - ні?
Відповідь

Збір обчислюють на загальних підставах, виходячи з фактичних обсягів використаної водокористувачами води (п. 326.2 ПКУ). Обсяг фактично використаної води за даними показників лічильника зазначають у податковій декларації збору окремим рядком у колонці 3 «Фактичний обсяг використаної води з урахуванням обсягу втрат води у системах водопостачання; фактичний обсяг води, пропущеної через конденсатори турбін для охолодження конденсату; фактичний обсяг води, необхідної для поповнення водних об'єктів (у т.ч. фільтрації, випаровування), куб. м». 

Якщо ж лічильник не встановлений, проте можливість така існує, збір сплачують у двократному розмірі (п. 326.10 ПКУ). Коли ж установити лічильник неможливо, обсяг використаної води визначають за технологічними даними (тривалість роботи агрегатів, обсяг виробленої продукції чи наданих послуг, витрати електроенергії, пропускна спроможність водопровідних труб за одиницю часу тощо). Такий обсяг зазначають окремим рядком у колонці 3 декларації зі збору та обраховують відповідно до джерела водопостачання.

Затверджено соціальні нормативи, у межах яких можна претендувати на субсидію.

Як розробити індивідуальні технормативи питної води для водопостачальників.

Інформація за даними Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу: http://zir.minrd.gov.ua

У відповіді враховано норми законодавства станом на 08.10.2014

Рубрики:

»  ЖКГ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу