«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Сумісність речей: податкова накладна й номер мобільного

Кількість переглядів7460

Сумісність речей: податкова накладна й номер мобільного
Чи можна у податковій накладній зазначати номер мобільного телефону у відповідному рядку?
Відповідь

Для заповнення рядка «Номер телефону» податкової накладної 1 передбачено 10 клітинок, які заповнюються у числовому форматі. При заповненні слід зазначати телефонний номер абонента з кодом населеного пункту або відповідним кодом мобільного оператора. Номер телефону вирівнюється по правому краю поля і не повинен містити жодних інших знаків та символів (п. 2 Порядку № 10).

1 Форма податкової накладної затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України " Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної" від 14.01.2014 № 10 (далі - Порядок № 10).

Враховуючи викладене, податкова накладна, в якій платником ПДВ зазначено номер мобільного телефону (за умови вірно заповнених всіх обов'язкових реквізитів та інших рядків), не вважається заповненою з порушеннями.

За даними офіційного сайта Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua

У відповіді враховано норми законодавства станом на 01.10.2014

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу