«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як зареєструватись підприємцям, юр- та фізособам з донбасу

Кількість переглядів7232

Як зареєструватись підприємцям, юр- та фізособам з Донбасу
Де можна здійснити держреєстрацію юросіб та підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є Донецька і Луганська області? Де зареєструвати місце проживання/перебування фізосіб на території цих областей?
Відповідь

Наказом Мін'юсту України "Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька і Луганська області" від 15.08.14 р. № 1355/5, визначено, що держреєстрацію юросіб та підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є Донецька і Луганська області, здійснюють держреєстратори інших територіальних органів Мін'юсту України. Крім того, за можливості їх реєструють також держреєстратори в Донецькій і Луганській областях.

Реєстрацію місця проживання/перебування фізосіб на території Донецької та Луганської областей здійснюють територіальні підрозділи Державної міграційної служби, у т.ч. за тимчасовим місцем перебуванням осіб.
Таку реєстрацію проводять за заявою особи або її законного представника. При цьому разом із заявою встановленого зразка подають документи, зокрема, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованому соцзакладі, закладі соцобслуговування та соцзахисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації. Реєстрацію місця проживання/перебування фізосіб здійснюють в день надання особою документів.

З метою допомоги особам, які переїхали з території міста Севастополя, Донецької та Луганської областей до інших регіонів України та розміщені в державних санаторно-курортних, оздоровчих установах, гуртожитках тощо, територіальні підрозділи Державної міграційної служби їх реєструють за адресами таких установ. При цьому додатково потрібно подати письмове розпорядження відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, до сфери управління якого належить заклад, про надання згоди на реєстрацію.

А про те, як організувати роботу вдома у зоні АТО, читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 87, на стор. 8. 

Лист Мін'юсту України від 26.08.14 р. № 6809-0-4-14/6.1

У відповіді враховано норми законодавства станом на 29.09.2014

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу