«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Рятівний круг: до початку планової документальної перевірки можна подати уточненку

Кількість переглядів4004

Рятівний круг: до початку планової документальної перевірки можна подати уточненку
Чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку планової документальної перевірки?
Відповідь

Раніше, в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 71 за 2014 р. на стор. 30 ми розповідали, що під  час  перевірки  контрольованих   операцій  не  можна  подавати  уточнюючі  розрахунки.

А що стосується планової документальної перевірки нагадаємо: її проводять на підставі рішення, оформленого наказом керівника податкової. Копію вищезгаданого наказу мають вручити під розписку або надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення не пізніше ніж за 10 календарних днів до проведення такої перевірки. Разом з копією наказу повинне бути письмове повідомлення з датою проведення перевірки.

Під час проведення планових перевірок платник податків не має права подавати уточнюючу декларацію за будь-який звітний (податковий) період відповідного податку і збору, який перевіряють. Однак якщо він навіть отримав копію наказу про перевірку та письмове повідомлення з датою її проведення, то він може подати уточнюючі розрахунки до початку проведення перевірки.

А про нюанси захисту в ситуаціях, коли податківці не надсилають податкове повідомлення, читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 66  за 2014 рік на стор. 18.

За інформацією офіційного сайта ДФС України http://sfs.gov.ua

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.09.2014

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу