«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Граничний термін сплати податків не переносять у зв’язку з вихідним чи святковим днем

Кількість переглядів6381

Граничний термін сплати податків не переносять у зв’язку з вихідним чи святковим днем
Який граничний термін подання податкової декларації чи сплати податку, якщо дата такого подання чи сплати припадає на вихідний, святковий день?
Відповідь

У цьому випадку граничний термін подання податкової декларації переносять на наступний операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 Податкового кодексу України).

Втім фіскали наголошують: термін сплати податків у цьому випадку не переносять. Тобто, платник податків зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання за загальними правилами - протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації. При цьому платник не повинен враховувати перенесення термінів подання звітності у зв'язку з вихідними чи святковими днями.

Для прикладу у вересні 2014 року термін подання податкової декларації з ПДВ за серпень 2014 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю, переносять на 22 вересня 2014 року. Втім граничний строк сплати цього податку закінчується 30 вересня 2014 року.

Роз'яснення Державної фіскальної служби України «Визначення граничного строку подання податкової декларації» від 19.09.14 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.09.2014

Рубрики:

»  Єдиний податок

»  ПДВ

»  Податок з доходів фізосіб

»  Податок на прибуток

»  Фіксований сільгоспподаток

»  Екоподаток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу