«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » В обійми військового збору потрапляють виграші в лотерею та дивіденди

Кількість переглядів4867

В обійми військового збору потрапляють виграші в лотерею та дивіденди
Чи потрібно утримувати військовий збір з суми виграшів у лотерею та дивідендів за акціями та корпоративними правами?
Відповідь

Спеціалісти ДФС України роз'яснили, що до об'єктів оподаткування військовим збором, зокрема, відносять також і виграші гравця (учасника), отримані від організаторів азартних ігор та від проведення грошових лотерей.

Податковим агентом для таких гравців виступить особа, яка нараховує (виплачує) їм суму виграшу.

Також фіскали зауважили, що нараховані платнику податку дивіденди за акціями або іншими корпоративними правами, що емітовані ним та мають привілейований або інший статус (з фіксованим розміром виплати), прирівнюють до виплати зарплати. Останню, як відомо, оподатковують військовим збором.

Водночас податківці пояснили, що з нарахованих до 03.08.14 р., але не виплачених після цієї дати доходів збір не утримують. Проте це не стосується суми доходів, що нараховані після 03.08.14 р. за період до указаної дати.

А про те, які ще доходи оподатковують військовим збором, можна дізнатись у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 72 за 2014 р. на стор. 16.

Лист ДФС України «Про розгляд листа щодо оподаткування військовим збором доходів фізичних осіб» від 08.09.14 р. № 3095/6/99-99-17-03-03-15

У відповіді враховано норми законодавства станом на 17.09.2014

Рубрики:

»  Військовий збір

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу