«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи проводити держпідприємству конкурсні торги

Кількість переглядів3335

Чи проводити держпідприємству конкурсні торги
Підкажіть, будь ласка, чи поширюється Закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.14 г. № 1197-VII на госпрозрахункові держпідприємства?
Відповідь

Закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.14 р. № 1197-VII (далі - Закон про держзакупівлі) поширюється, зокрема, на юросіб, які забезпечують потреби держави або територіальної громади не на промисловій чи комерційній основі. Але такі юрособи повинні відповідати принаймні одній з ознак, перелічених у п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону про держзакупівлі.

При цьому Мінекономрозвитку України у своєму роз'ясненні від 23.05.14 р. № 3302-05/16629-03 (див. газету «Все про бухгалтерський облік» № 51 за 2014 р., стор. 26) вказує: якщо держава визначила мету діяльності підприємства (тобто в рішенні про його заснування та в установчих документах визначено конкретну мету створення підприємства та його діяльність), її не вважають комерційною чи промисловою. Отже, на такі підприємства поширюється дія Закону про держзакупівлі.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 11.09.2014

Рубрики:

»  Державні закупівлі

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу