«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Звітування за військовим збором

Кількість переглядів22058

Звітування за військовим збором
Яким чином податкові агенти мають звітувати за військовим збором?
Відповідь

Податківці поки що не створили окремих форм звітності за військовим збором для податкових агентів. Фіскали лише зауважують, що платники збору повинні виконувати податкові зобов'язання у формі і спосіб, визначені ст. 176 Податкового кодексу України.

Отож, незабаром з'явиться механізм, який передбачатиме відображення інформації про нарахування та сплату військового збору або в діючій звітності, або шляхом подання нової, окремої форми звітності.

Нагадаємо, що про те, як відображати військовий збір на рахунках бухгалтерського обліку та як і коли його сплачувати, ми писали у газеті «Все про бухгалтерський облік» №72 за 2014 р., стор. 17.

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.14 р. № 1621-VII

У відповіді враховано норми законодавства станом на 10.09.2014

Рубрики:

»  Інші питання

»  Військовий збір

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу