«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Нерухомість у зоні ато: де реєструвати права на нерухомість

Кількість переглядів7953

Нерухомість у зоні АТО: де реєструвати права на нерухомість
Нерухоме майно розташоване на території Луганської області, де зараз триває антитерористична операція. Кому я можу подати заяву про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно?
Відповідь
   Державна реєстраційна служба України роз’яснила: заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, розташоване в межах територій Луганської та Донецької областей, можна подавати як до будь-якого органу державної реєстрації прав на території області, у межах якої розташоване нерухоме майно, так і до органів держреєстрації прав Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей.
   Як ми раніше повідомляли, держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, розташоване на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, здійснюють органи державної реєстрації прав Херсонської та Запорізької областей.
Роз'яснення Укрдержреєстру для осіб, тимчасово переміщених із зони проведення АТО та окупованої території АР Крим, стосовно порядку і процедури реєстрації прав на нерухомість від 21.08.14 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.08.2014

Рубрики:

»  Юридичні питання

»  Нерухомість

»  В зоні АТО

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу