«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Єдиний внесок не нараховують на зарплату нерезидентів, які працюють у представництвах іноземних підприємств

Кількість переглядів3897

ЄДИНИЙ ВНЕСОК НЕ НАРАХОВУЮТЬ НА ЗАРПЛАТУ НЕРЕЗИДЕНТІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У ПРЕДСТАВНИЦТВАХ ІНОЗЕМНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Чи нараховувати єдиний внесок на зарплату нерезидентів, що працюють у представництвах іноземних підприємств?
Відповідь

ГУ Міндоходів у м. Києві зазначає, що іноземці, які працюють у представництвах іноземних підприємств, розташованих на території України, не віднесені Законом України від 09.07.03 № 1058-ІV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон про ЄСВ) до платників єдиного внеску та не підлягають загальнообов'язковому державному соцстрахуванню.

У зв'язку з цим, єдиний внесок на зарплату фізосіб - нерезидентів, які працюють у представництвах іноземних держав, розташованих на території України, не нараховують та не утримують.

Водночас за умови нарахування та сплати єдиного внеску зазначеною категорією осіб згідно з ч. 4 ст. 8 Закону про ЄСВ, вони можуть отримувати пенсійні виплати і соцпослуги із системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування нарівні з українцями на загальних умовах. Звичайно, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких надано ВРУ.

Також читайте яку ставку єдиного внеску має застосовувати  підприємець на загальній системі оподаткування, якщо серед його працівників є інваліди.

За інформацією офіційного веб-сайта ГУ Міндоходів у м. Києві

У відповіді враховано норми законодавства станом на 01.08.2014

Рубрики:

»  ЄСВ та соціальне страхування

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу