«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Фізособа-підприємець не може застосовувати знижену ставку єсв для працівників-інвалідів

Кількість переглядів4455

ФІЗОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕ МОЖЕ ЗАСТОСОВУВАТИ ЗНИЖЕНУ СТАВКУ ЄСВ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ-ІНВАЛІДІВ
Я фізособа-підприємець на загальній системі оподаткування. Серед моїх працівників є інваліди. Яку ставку єдиного внеску застосовувати для них?
Відповідь

Фізособи- підприємці, серед найманих працівників яких є інваліди, нараховують єдиний внесок в залежності від визначеного класу професійного ризику виробництва (від 36,76 до 49,7%).

Застосовувати ставку єдиного внеску у розмірі 8, 41 % від зарплати можуть підприємства, установи і організації згідно з ч. 3 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.10 р. № 2464 - VI. Підприємці до цього переліку не входять, тож ЄСВ нараховують залежно від класу професійного ризику.

Детальніше, за якою ставкою ЄСВ обкладати зарплату інваліда, читайте у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 19 за 2013 р., на стор. 28. 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 01.08.2014

Рубрики:

»  ЄСВ та соціальне страхування

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу