«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Послуги банку в реєстрі податкових накладних: підстава

Кількість переглядів8862

ПОСЛУГИ БАНКУ В РЕЄСТРІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ: ПІДСТАВА
Підкажіть, будь ласка, на підставі якого документа в Реєстр виданих та отриманих податкових накладних включають послуги банку - виписки банку чи бухгалтерської довідки?
Відповідь

У Реєстр виданих та отриманих податкових накладних (далі - Реєстр) послуги банку включають на підставі виписки банку, а в гр. 5 р. ІІ Реєстру зазначають «БО».

Нагадаємо: п. 1 р. ІІІ Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.13 р. № 708, визначено, що облік операцій із постачання товарів/послуг, які не є об'єктом обкладання податком на додану вартість відповідно до вимог ст. 196 Податкового кодексу України, ведеться на підставі документів бухгалтерського обліку.

Бухгалтерська довідка в даному випадку не знадобиться, оскільки виписка банку цілком підходить від визначення документа бухобліку та відповідає критеріям первинних документів, передбаченим ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» від 16.07.99 р. № 996-XIV. 

Це питання також розглядалося в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 24 за 2014 р. на стор. 34.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 31.07.2014

Рубрики:

»  ПДВ

»  Первинні документи

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу