«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Готівкові розрахунки між фіз- та юрособами (підприємцями): 150-тисячне обмеження «працює» в обох напрямках

Кількість переглядів4717

ГОТІВКОВІ РОЗРАХУНКИ МІЖ ФІЗ- ТА ЮРОСОБАМИ (ПІДПРИЄМЦЯМИ): 150-ТИСЯЧНЕ ОБМЕЖЕННЯ «ПРАЦЮЄ» В ОБОХ НАПРЯМКАХ
У якому напрямку поширюються вимоги стосовно обмеження готівкових розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем)?
Відповідь

Нацбанк роз'яснив, що обмеження готівкових розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем) стосовно розрахунків готівкою в межах 150 тис. грн стосуються як ситуації, коли фізособа сплачує готівку на користь підприємства (підприємця), так і у зворотному випадку - коли юрособа (підприємець) сплачує кошти на користь фізособи.

Якщо сума розрахунку між фізособами за договором купівлі-продажу, який підлягає нотаріальному посвідченню, перевищує 150 тис. грн, усі розрахунки повинні здійснюватися в безготівковій формі на загальну суму договору незалежно від розміру кожного платежу.

Пам'ятка для бухгалтера про готівкові обмеження на всі випадки життя -  у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 38 за 2014 р., стор. 24.

Лист НБУ від 24.03.14 р. № 11-117/12189

«Щодо ведення касових операцій у національній валюті в Україні та встановлення

 граничної суми розрахунків готівкою»

У відповіді враховано норми законодавства станом на 29.07.2014

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу