«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Дивіденди від фспшника враховуються в доходах платника податку на прибуток

Кількість переглядів2915

ДИВІДЕНДИ ВІД ФСПШНИКА ВРАХОВУЮТЬСЯ В ДОХОДАХ ПЛАТНИКА ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК
Чи враховуються у складі доходу платника податку на прибуток дивіденди, отримані від платників фіксованого сільгоспподатку?
Відповідь

Дивіденди, отримані від платників фіксованого сільськогосподарського податку (далі - ФСП), враховуються платником податку на прибуток, що їх отримує, у складі доходу за наслідками податкового періоду, на який припадає отримання таких дивідендів.

Справа в тому, що до доходу не включаються дивіденди, отримані платником податку на прибуток від інших платників цього податку (пп. 136.1.12 Податкового кодексу України, далі - ПКУ).

В свою чергу, платники ФСП не є платниками, зокрема, податку на прибуток підприємств (пп. "а" п. 307.1 ПКУ).

Про те, як нарахувати, виплатити та оподаткувати дивіденди читайте також у випуску газети «Все про бухгалтерський облік» № 30 за 2014 рік на стор. 5.

Лист Міндоходів України «Щодо оподаткування дивідендів, отриманих від платників фіксованого сільгоспподатку» від 20.06.14 р. № 14644/7/99-99-19-02-02-17. Не має сили нормативно-правового акта

У відповіді враховано норми законодавства станом на 29.07.2014

Рубрики:

»  Податок на прибуток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу