«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Порушення вимог щодо розпорядження товарами, що зберігаються в митному режимі: які наслідки

Кількість переглядів2949

ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЩОДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ТОВАРАМИ, ЩО ЗБЕРІГАЮТЬСЯ В МИТНОМУ РЕЖИМІ: ЯКІ НАСЛІДКИ
Які строки зберігання товарів у митному режимі митного складу?
Відповідь

Строк зберігання товарів у митному режимі митного складу (далі - митний режим) не може перевищувати 1095 днів від дня поміщення цих товарів у зазначений митний режим.

Що стосується підакцизних товарів, іноземних товарів, які були попередньо поміщені у митні режими транзиту, тимчасового ввезення або переробки на території України, а також продуктів переробки не може перевищувати 1 року від дня поміщення їх у митний режим. Іноземні товари, що зберігаються в митному режимі, до закінчення строку їх придатності або строків зберігання повинні бути задекларовані для ввезення на митну територію України в іншому митному режимі або реекспортовані.

Зіпсовані або ушкоджені товари під час зберігання в митному режимі внаслідок аварії чи дії обставин непереборної сили, дозволяється декларувати для вільного обігу так, ніби вони були ввезені в зіпсованому (ушкодженому) стані. Звісно це можливо лише за умови належного підтвердження зазначених фактів.

Строк зберігання товарів у митному режимі, призначених для експорту, не може перевищувати 1 року з дати поміщення їх у цей режим. До закінчення зазначеного строку такі товари повинні бути вивезені за межі митної території України.

При порушенні вимог щодо розпорядження товарами, що зберігаються в митному режимі, утримувач митного складу повинен протягом 30 днів після закінчення строку зберігання цих товарів передати їх на склад податківців. Якщо товар вичерпав термін придатності - задекларувати їх у митний режим знищення або руйнування.

Реекспорт товарів & ПДВ: розкриємо карти, читайте в № 27 газети "Все про бухгалтерський облік".

За даними офіційного сайта Міндоходів (http://minrd.gov.ua) 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 04.07.2014

Рубрики:

»  Митні питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу