«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Особи, які здійснюють незалежну профдіяльність, можуть отримати довідку про доходи тільки за звітний рік

Кількість переглядів3062

ОСОБИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФДІЯЛЬНІСТЬ, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО ДОХОДИ ТІЛЬКИ ЗА ЗВІТНИЙ РІК
Як особі, яка здійснює незалежну профдіяльність, отримати довідку про доходи?
Відповідь

Для отримання довідки про доходи фізособа, яка здійснює незалежну профдіяльність, повинна подати відповідний запит до податкового органу за місцем своєї податкової адреси. Така довідка видається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. Довідка формується на підставі поданої податкової декларації такої самозайнятої особи.

Звітний період для таких фізосіб - рік, а тому довідку про доходи  податківці надають за період, що дорівнює звітному року.

Нагадаємо, що порядок оподаткування доходів, отриманих фізособою, яка провадить незалежну профдіяльність, регулюється положеннями ст. 178 Податкового кодексу України.

Роз'яснення Міндоходів "Довідка про доходи осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, надається тільки за звітний рік" від 01.07.14 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 02.07.2014

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу