«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Торгувати слабоалкогольними напоями без ліцензії не можна

Кількість переглядів5887

ТОРГУВАТИ СЛАБОАЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ НЕ МОЖНА
Які умови отримання ліцензії на роздрібну торгівлю слабоалкогольними напоями?
Відповідь

Міндоходівці роз'яснили, що підприємець-продавець слабоалкогольних напоїв обов'язково повинен мати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Нагадаємо, що алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 1,2 до 8,5 % об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г на 100 см3, які виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю, відносять до слабоалкогольних (Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95 - ВР).

Прийом та видача документів для оформлення ліцензій (дублікатів) на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном здійснюється в Центрі обслуговування платників ГУ Міндоходів у м. Києві за адресою: вул. Шолуденка, 33/19.

Для отримання ліцензії, підприємці мають надати:

- документ, що посвідчує особу;

- заяву;

- платіжне доручення з відміткою банку;

- довідку органу доходів і зборів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (далі - ЕККА), що знаходяться у місці торгівлі;

- довіреність.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем, становить 8000 грн. на кожний окремий, зазначений в ліцензії ЕККА, що знаходиться у місці торгівлі. Для сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 грн. За бажанням суб'єкта господарювання плата за ліцензію вноситься або відразу, або щоквартально (2000 грн за квартал).  

Боротьба за тверезість: мінімальні ціни на алкоголь підвищать.

Про штрафи за продаж алкоголю та тютюну дітям читайте в № 78 газети "Все про бухгалтерський облік". А спецвипуск: АЛКОГОЛЬ І ТЮТЮН знайдете під № 47 газети "Все про бухгалтерський облік".

За даними офіційного сайту Головного управління Міндоходів у м. Києві (http://kyiv.minrd.gov.ua)

У відповіді враховано норми законодавства станом на 17.06.2014

Рубрики:

»  Торгівля

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу