«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Вихідний день для рро: має бути наказ, аби не звітувати податківцям

Кількість переглядів7436

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ РРО: МАЄ БУТИ НАКАЗ, АБИ НЕ ЗВІТУВАТИ ПОДАТКІВЦЯМ
Чи потрібно подавати інформацію про обсяг розрахункових операцій та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків у святкові дні?
Відповідь

Як зазначили податківці, якщо суб'єкт господарювання не здійснює діяльності у конкретні дні (вихідні, святкові дні, ремонт на господарській одиниці, тощо), що підтверджується відповідним наказом, то реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) не застосовуються та інформація по дротових або бездротових каналах зв'язку не подається.

Нагадаймо, що суб'єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до податкових органів по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу інвалюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті (п. 7 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.  95 р. № 265/95-ВР). Проте у разі закриття торговельного об'єкта для проведення санітарних заходів, ремонту, технічного переобладнання та проведення інших робіт суб'єкт господарювання повинен розмістити поряд з інформацією про режим роботи оголошення про дату та період закриття (п. 13 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення затвердженого постановою Кабміну від 15.06.06 р. № 833).

РРО Порядок ведення КОРО та РК: правки від Міндоходів (Коментар до наказу Міндоходів "Про внесення змін до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій" від 24.12.13 р. № 844) читайте в № 14 газети "Все про бухгалтерський облік".

 

 За даними офіційного сайту Територіального органу Міндоходів
у м. Києві (http://kyiv.minrd.gov.ua)

 

 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 16.06.2014

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу