«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Засновник підприємства звітує про отримані кошти під звіт у загальному порядку

Кількість переглядів4571

ЗАСНОВНИК ПІДПРИЄМСТВА ЗВІТУЄ ПРО ОТРИМАНІ КОШТИ ПІД ЗВІТ У ЗАГАЛЬНОМУ ПОРЯДКУ
Як звітувати засновнику, який не перебуває з підприємством у трудових відносинах, про отримані під звіт кошти? З якого дня вважати кошти виданими, якщо готівку знімали з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу?
Відповідь

Засновник підприємства, який отримав кошти під звіт із поточного рахунку підприємства і не перебуває у трудових відносинах із ним, повинен відзвітувати про використані кошти у загальному порядку пояснює МІндоходів у своєму листі «Щодо оподаткування коштів, отриманих під звіт засновником підприємства, який не перебуває з цим підприємством у трудових відносинах» від 23.09.13 р. № 11727/6/99-99-19-03-02-15.

Тобто, такій довіреній особі слід подати Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт разом з документами, які підтверджують отримання готівки з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала тощо).

При цьому датою видачі коштів під звіт засновнику буде день їх зняття з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 03.06.2014

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу