«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Коли виробнику з відокремленими підрозділами потрібна ттн на переміщення спирту

Кількість переглядів3330

Коли виробнику з відокремленими підрозділами потрібна ТТН на переміщення спирту
Який порядок реєстрації товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв з приміщень відокремлених підрозділів розпорядника акцизного складу?
Відповідь

Міндоходівці розповіли про порядок реєстрації товарно-транспортних накладних (далі - ТТН) на переміщення спирту етилового якщо у розпорядника акцизного складу (далі - виробник) є відокремлені підрозділи.

Так, під час відвантаження горілки та лікеро-горілчаних виробів з акцизного складу заповнюється ТТН, зареєстрована в Єдиному реєстрі ТТН на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв. В ній представник контролюючого органу на акцизному складі робить відмітку про погодження відпуску шляхом проставляння штампа «Виїзд дозволено» та особистого підпису, а також запис у журналі реєстрації відвантаження горілки та лікеро-горілчаних виробів.

А під час ввезення горілки та лікеро-горілчаних виробів на акцизний склад на ТТН представник контролюючого органу робить відмітку «В'їзд дозволено» з проставлянням особистого підпису на ній та здійсненням запису у журналі реєстрації отримання горілки та лікеро-горілчаних виробів.

Акцизним складом, у розумінні пп.пп. 14.1.6, 14.1.224 ПКУ є спеціально обладнані приміщення на обмеженій території, розташовані на митній території України, де під контролем постійних представників контролюючого органу ліцензований виробник виробляє, оброблює (перероблює), змішує, розливає, пакує, фасує, зберігає, одержує чи видає спирт етиловий, горілку та лікеро-горілчані вироби.

При цьому, якщо приміщення відокремлених підрозділів виробника, використовуються ним виключно для пакування, фасування, зберігання, одержання чи видачі маркованих марками акцизного податку горілки та лікеро-горілчаних виробів, відвантажених з акцизного складу, а також для здійснення оптової та/або роздрібної торгівлі відповідно до отриманої виробником ліцензії, то такі приміщення не є акцизним складом. Значить під час відвантаження спирту етилового та алкогольних напоїв з такого приміщення ТТН не заповнюють.

Лист Міндоходів України «Про порядок реєстрації товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв» від 05.03.14 р. № 37-32-3-15/2543. Не має сили нормативно-правового акта

У відповіді враховано норми законодавства станом на 30.05.2014

Рубрики:

»  Транспортне експедирування, логістика

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу