«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Відрядження працівників

Кількість переглядів7035

Відрядження працівників
Що включається до витрат підприємства при відрядженні співробітника?
Відповідь
Податківці зазначають, що будь-які витрати на відрядження можуть бути включені до складу витрат платника податку за наявності документів, що підтверджують зв'язок такого відрядження з діяльністю платника податку.  Наприклад, це може бути запрошення сторони, що приймає, діяльність якої збігається з діяльністю платника податку, інших документів, які встановлюють або засвідчують бажання встановити цивільно-правові відносини, документи, що засвідчують участь відрядженої особи в переговорах, конференціях або симпозіумах тощо. 
 
У разі продовження терміну відрядження у зв'язку з виробничою необхідністю за наявності відповідного наказу та підтвердних документів витрати на відрядження відшкодовуються працівнику. Якщо ж затримка не пов'язана з госпдіяльністю платника податку, витрати, здійснені при такій затримці, не можуть враховуються при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток підприємств.
 
Про практичні моменти використання корпоративної платіжної картки у відрядженні читайте в газеті “Все про бухгалтерський облік” № 49 за цей рік на стор. 14.
 
Лист Міндоходів “Щодо практичного застосування норм Податкового кодексу України при витратах на відрядження” від 25.11.13 р. № 16039/6/99-99-19-03-02-15

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.05.2014

Рубрики:

»  Відрядження

»  Податок на прибуток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу