«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи застосовують податкову соціальну пільгу, якщо одній дитині виповнилося 19 років?

Кількість переглядів3100

ЧИ ЗАСТОСОВУЮТЬ ПОДАТКОВУ СОЦІАЛЬНУ ПІЛЬГУ, ЯКЩО ОДНІЙ ДИТИНІ ВИПОВНИЛОСЯ 19 РОКІВ?
Чи має право працівник на застосування податкової соціальної пільги, якщо він має двох дітей віком 19 та 11 років і подав заяву на застосування вказаної пільги?
Відповідь
Працівник, який утримує двох або більше дітей віком до 18 років, вправі претендувати на застосування податкової соціальної пільги до загального місячного оподатковуваного доходу в розрахунку на кожну дитину в розмірі, що дорівнює 100% суми пільги, визначеної пп. 169.1.1 Податкового кодексу України (далі — ПКУ). Але тільки до кінця року, в якому старшій дитині виповниться 18 років (пп. 169.3.3 ПКУ). Оскільки у Вашому випадку старшій дитині вже 19 років, даному працівнику цю пільгу не надають.
Детально про умови застосування таких пільг ішлося в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 9 за 2011р. на стор. 4 (див. п.п. 2, 3 Правил № 7).


У відповіді враховано норми законодавства станом на 04.03.2011

Рубрики:

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу