«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи потрібно показувати дохід на умовний продаж у декларації на прибуток

Кількість переглядів6131

ЧИ ПОТРІБНО ПОКАЗУВАТИ ДОХІД НА УМОВНИЙ ПРОДАЖ У ДЕКЛАРАЦІЇ НА ПРИБУТОК
Наше підприємство здійснює анулювання реєстрації платника ПДВ. Відповідно до порядку нараховується податкове зобов'язання з ПДВ на умовний продаж основних засобів. Чи потрібно показувати дохід на їх умовний продаж у декларації з прибутку?
Відповідь

Умовний продаж залишків ТМЦ із метою нарахування ПДВ при анулюванні реєстрації платника ПДВ не відображається в обліку податку на прибуток і, відповідно, не відображається в Декларації з податку на прибуток.

Це пояснюється тим, що в цій ситуації не відбувається продаж товарів, робіт або послуг у податковому сенсі (пп.пп. 14.1.202 і 14.1.203 Податкового кодексу України, далі - ПКУ). Немає й якоїсь іншої господарської операції, яка б призводила до виникнення доходів (п.п. 135.2, 137.1 ПКУ).

Також додамо, що в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 24 за 2014 рік на стор. 13 ви зможете ознайомитися з обліком податкових зобов'язань з ПДВ, нарахованих при умовному продажі.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.05.2014

Рубрики:

»  Податок на прибуток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу