«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Підприємець-загальносистемник займається незалежною профдіяльністю: що з єдиним внеском

Кількість переглядів3243

Підприємець-загальносистемник займається незалежною профдіяльністю: що з єдиним внеском
Відповідь

Підприємець-загальносистемник, який одночасно займається незалежною профдіяльністю, сплачує єдиний внесок як підприємець (лише з доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування). Єдиний внесок із доходу, отриманого від провадження незалежної профдіяльності не сплачується.

Нагадаймо, що підприємець один раз на рік (до 10 лютого року, наступного за звітним періодом)  формує та подає звіт за формою № Д5 до органів доходів і зборів. Звітним періодом є календарний рік. Сплата єдиного внеску відбувається в безготівковій формі з банківського рахунку. Платники, які не мають рахунку у банку, сплачують єдиний внесок готівкою через банки чи відділення зв'язку до 10 лютого наступного року на підставі даних річної податкової декларації.

А чи буде сплачений єдиний внесок витратами загальносистемника ми писали в газеті "Все про бухгалтерський облік" № 21 за 2014 р.

Роз'яснення Міндоходів від 21.05.14 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.05.2014

Рубрики:

»  ЄСВ та соціальне страхування

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу