«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як вносяться зміни до повідомлення за ф. № 20-опп

Кількість переглядів2608

Як вносяться зміни до повідомлення за ф. № 20-ОПП
Як вносяться зміни до повідомлення за ф. № 20-ОПП у разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, у тому числі зміни його призначення?
Відповідь

У разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією до контролюючого органу про об'єкти оподаткування, щодо якого відбулися зміни (п. 8.5 р. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588).

У разі зміни призначення об'єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація щодо такого об'єкта оподаткування надається в повідомленні двома рядками, а саме: у першому - інформація про закриття об'єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому - оновлена інформація про об'єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.

Відповідно до встановленої форми повідомлення 20-ОПП у разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування (зміну типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування) платник податків при поданні повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією зазначає у другій графі відомостей про об'єкти оподаткування код ознаки надання інформації 3 "Надання інформації щодо зміни відомостей про об'єкт оподаткування (зміна типу, найменування, місцезнаходження тощо)".

У разі зміни призначення об'єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація щодо такого об'єкта оподаткування надається в повідомленні двома рядками, а саме:

- у рядку з інформацією про закриття у графі відомостей про об'єкт оподаткування, призначення якого змінюється, у другій графі відомостей про об'єкти оподаткування зазначається код ознаки надання інформації 4 "Надання інформації про зміну стану об'єкта оподаткування";

- у рядку з оновленою інформацією про об'єкт оподаткування у другій графі відомостей про об'єкти оподаткування відображається код ознаки надання інформації 2 "Надання інформації про новий об'єкт оподаткування".

За інформацією Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, підкатегорія 119.11  http://zir.minrd.gov.ua

У відповіді враховано норми законодавства станом на 21.05.2014

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу