«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer

Кількість переглядів9241

Відпустки 2014
Як нараховують відпускні?
Відповідь
Спекотний кінець весни невпинно наближає до нас гарячу пору відпусток, яка ось-ось ступить на поріг. В цей час бухгалтерів найчастіше хвилюють питання правильності нарахування відпускних. Тому нагадаємо як розраховують відпускні у 2014 році.
 
Отож, якщо працівник працює на підприємстві більше року, і зібрався у відпустку — суму відпускних йому розраховують поділивши  сумарний  заробіток за останні 12  місяців  перед наданням  відпустки    на    відповідну    кількість календарних днів (за винятком святкових і неробочих днів, встановлених законодавством). Одержаний результат перемножують на кількість календарних днів відпустки.
 
Розрахувати кількість днів для обчислення середнього заробітку допоможе пам’ятка і приклад в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 8 за 2014 рік.
 
Невдовзі ви отримаєте ще більше інформації про відпустки. Адже ми підготували спецвипуск газети «Все про бухгалтерський облік» № 48, присвяченому відпусткам. У ньому ми розповімо про правила надання основних та додаткових відпусток, розкриємо особливості надання щорічних відпусток, а також не залишимо без уваги документальну сторону надання відпусток.
 
До слова сказати, ми ніколи не лишались осторонь питань, що стосуються відпусток і завжди приділяли багато уваги останнім, про це свідчать наші публікації у попередніх номерах:
 
Відпустка за свій рахунок: який максимальний період в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 38 за 2014 рік на стор. 8.
 
Створення резерву відпусток: хто, навіщо і як в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 4 за 2014 рік на стор. 20
 
Неповний робочий день: яка тривалість щорічної відпустки в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 4 за 2014 рік на стор. 48
 
Витрати на виплату компенсації за невикористані відпустки: як обліковувати в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 110 за 2013 рік на стор. 25
 
Радісний час: яку відпустку надають чоловіку, дружина якого народила дитину в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 104 за 2013 рік на стор. 37

У відповіді враховано норми законодавства станом на 19.05.2014

Рубрики:

»  Відпустки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу