«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Санкції за несвоєчасне подання звіту з рро з причини його несправності

Кількість переглядів4669

Санкції за несвоєчасне подання звіту з РРО з причини його несправності
Які санкції чекають платника податків за несвоєчасне подання звіту з РРО з причини його несправності?
Відповідь

Міндоходівці нагадали, що з початку цього року у разі неподання звітності та інформації, пов'язаної із застосуванням РРО, відповідними каналами зв'язку на платника податків чекає штраф у розмірі 170 грн.

Проте, як зазначають платники податків, саме технічна несправність РРО часто стає на заваді вчасної передачі звіту до органів доходів і зборів. Як підкреслюють останні, у разі виходу з ладу РРО центри сервісного обслуговування зобов'язані забезпечувати відновлення його роботи протягом 72 годин. А вирішення технічних проблем при роботі з РРО здійснюється в рамках договірних відносин користувачів касової техніки, центрів сервісного обслуговування, інформаційних еквайєрів та операторів телекомунікаційних послуг. Якщо РРО вийшов із ладу або сталося відключення електроенергії, розрахункові операції проводять з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки. Коли роботу касового апарату буде відновлено, необхідно провести через РРО суми розрахунків за час роботи з використанням розрахункової книжки, а також відповідно до контрольної стрічки (у випадку обнуління оперативної пам'яті) - за час роботи, що передував виходу РРО з ладу або відключенню електроенергії, окремо за кожною ставкою податку на додану вартість та виконати Z-звіт.

Таким чином, під час технічної несправності РРО, у разі передачі звітної інформації, одразу після відновлення його роботи у встановлений законодавством строк фінансові санкції до суб'єкта господарювання не застосовуються.

Розяснення Міндоходів "Санкції за несвоєчасне подання звіту з РРО з причини його несправності" від 14.05.14 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 15.05.2014

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу